pátek 24 květen 2024

O nás

Firma NETVOIP, s.r.o. byla založena v roce 2012. Zpočátku byly hlavním zaměřením komunikační technologie založené na využívání VOIP produktů a služeb v ČR. V roce 2014 jsme naše podnikání v této oblasti spojili s firmou COMA s.r.o., později PODA a.s., pro kterou jsme se zároveň stali i servisní organizací Internetové sítě PODA pro oblast Jevíčko, Velké Opatovice, Moravská Třebová a okolí.

V roce 2013 jsme otevřeli prodejnu na adrese Kostelní 39, 569 43 Jevíčko, kde nabízíme pro naše zákazníky zázemí kamenné prodejny se širokým sortimentem zboží a služeb. Naše prodejna je součástí prodejní sítě COMFOR. Díky tomu u nás vždy najdete aktuální trhákovou nabídku z aktuálního sortimentu IT. Z širokého portfolia zboží a služeb se zaměřujeme především na:

·         Internetové a telekomunikační řešení - nabízíme řešení pro firmy, státní správu i domácnosti. Připojíme Vám pevnou telefonní linku, mobil i Internet. To vše se zázemím největšího poskytovatele bezdrátového Internetu v ČR firmy PODA a.s.

·         Anténní a satelitní techniku - v této oblasti úzce spolupracujeme s firmami SAPRO, TEROZ a SKYLINK. Pro firmu SKYLINK zabezpečujeme servisní a prodejní místo na naší prodejně.

·         Zabezpečovací systémy Jablotron – v roce 2014 jsme se stali servisní organizací. Díky tomu můžeme našim potenciálním zákazníkům kromě profesionální montáže nabídnout prodlouženou záruku na námi montované EZS systémy.

·         Kamerové systémy AVTECH - v této branži je naším hlavním dodavatelem firma STASANET. Díky zázemí a ověřené spolupráci s touto firmou jsme schopni Vám dodat komplexní zabezpečovací a kamerové systémy přesně na míru s nadstandardní servisní podporou.

·         Fotovoltaika,VOIP přístroje a ústředny -  jako hlavní dodavatel v této oblasti je firma JOYCE s.r.o. Nabízené řešení: kompletní dodávka ústředen, naprogramování jednotlivých telefonů, periferií. Dodávka ostrovních systému či řešení pro úsporu Vámi spotřebované energie.

·         IT sortiment prodejny NETVOIP – kromě zázemí naší kamenné prodejny s výpočetní technikou Vám nabízíme i veškerý sortiment čítající cca 60.000 produktů na Internetu. To vše na našem eshopu: eshop.netvoip.cz. Tento rozsah by nebyl možný bez spolupráce s firmou ATCOMP a.s., který je naším výhradním dodavatelem.

Na setkání s Vámi se těšíme v naší Comfor prodejně na adrese:

Kostelní 39, 569 43 Jevíčko

Za společnost NETVOIP s.r.o.

jednatel. Bc. Jaroslav Mauer